OÜ Mergonet on elektrivõrkude arendamisega ja liitumistega tegelev ettevõte. Omame Eestis kõrgeimat - A-pädevust ja oleme 15 aasta jooksul rajanud elektrivõrke elamuarendustele, korterelamutele, tehnoparkidele ja tootmisettevõtetele. Arendustööde käigus oleme leidnud nii uutele kui olemasolevatele elektritarbijatele kõige väiksemate püsikuludega tehnilised lahendused, millega tellijad on saavutanud arvestatava rahalise kokkuhoiu ja väga rahule jäänud.

Kaudselt oleme oma tegevusega aidanud 2007-2021 aastatel võrguettevõtete võrguteenuse tariife allapoole tuua, misläbi on võitnud enamus Eesti tarbijaid.

Kui liitumistasud tunduvad ulmelised või võrguteenuse kulud on suuremad kui 20 000€ aastas ja soovite neid vähendada pead murdmata, siis võtke minuga ühendust ja ma leian sobivama lahenduse: sulo@mergonet.ee või 5100873!


OÜ MERGONET POOLT PAKUTAV LIITUMISTEENUS ON MÕELDUD ELEKTRIVÕRGUGA LIITUJATELE, KES PLAANIVAD LIITUMA HAKATA VÕI KELLELE SENI TEHTUD PAKKUMINE EI OLE VASTUVÕETAV NII RAHALISELT KUI AJALISELT.

OÜ MERGONET POOLT PAKUTAV KULUDE VÄHENDAMISE TEENUS ON MÕELDUD ELEKTRITARBIJATELE, KELLE VÕRGUTEENUSE KULUD ON SUUREMAD KUI 20 000€ AASTAS.Email again:

PALUN TÄIDA VÄLJAD TEATE SAATMISEKS